Опис
- Відхаркувальний і пригнічувальний засіб від кашлю
- Контролює кашель
- Розріджує та розпушує слиз протягом 12 годин
- Негайне та подовжене вивільнення
- Здоров’я • Гігієна • Дім
двошарові таблетки з пролонгованим вивільненням, 1200 мг гвайфенезину та 60 мг декстрометорфану HBr
Унікальна двошарова таблетка: Шар із негайним вивільненням і шар із подовженим вивільненням
Призначення:
Допомагає розріджувати мокротиння (слиз) і розріджувати бронхіальний секрет, щоб позбавити бронхіальні проходи від слизу, що набридає, і зробити кашель більш продуктивним.
Тимчасово полегшує:
- кашель через незначне подразнення горла та бронхів, що може виникнути через застуду або вдихання подразників
- інтенсивність кашлю
- спонукання до кашлю, щоб допомогти вам заснути
Рекомендації із застосування
- Не подрібнюйте, не жуйте та не ламайте таблетку.
- Запивати повною склянкою води.
- Цей продукт можна приймати незалежно від часу прийому їжі.
- Дорослим і дітям віком від 12 років: 1 таблетка кожні 12 годин; не більше 2 таблеток на 24 години.
- Дітям до 12 років: не застосовувати
Інші інгредієнти
| Склад і призначення | |
| Активні інгредієнти (у кожній двошаровій таблетці пролонгованого вивільнення) | Призначення |
| декстрометорфан гідрохлорид 60 мг | Засіб, що пригнічує кашель |
| гвайфенезин — 1200 мг | Відхаркувальний засіб |
| Допоміжні інгредієнти: карбомерний гомополімер типу B; D&C жовтий № 10 алюмінієвий лак; гіпромелоза, USP; стеарат магнію, NF; мікрокристалічна целюлоза (NF); натрію гліколят крохмалю, NF. | |
Попередження
Не застосовуйте продукт у зазначених нижче випадках.
- для дітей віком до 12 років
- якщо ви зараз приймаєте інгібітори моноаміноксидази (МАО) (деякі препарати для лікування депресії, психічних або емоційних станів або хвороби Паркінсона) або протягом 2 тижнів після припинення прийому інгібіторів МАО. Якщо ви не знаєте, чи містить ваш рецептурний препарат інгібітор МАО, проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати цей продукт.
Проконсультуйтеся з лікарем перед використанням цього продукту за наявності:
- постійний або хронічний кашель, наприклад, пов’язаний з курінням, астмою, хронічним бронхітом або емфіземою
- кашель, що супроводжується виділенням великої кількості мокротиння (слизу)
Під час використання цього продукту дотримуйтесь указаних нижче правил.
- не використовуйте більше, ніж рекомендовано
Припиніть використання та зверніться до лікаря в таких випадках:
- кашель триває більше 7 днів, повторюється або супроводжується лихоманкою, висипом або постійним головним болем. Це можуть бути ознаки серйозного захворювання.
Слід проконсультуватися з медичним працівником перед використанням під час вагітності або грудного вигодовування.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
У разі передозування негайно зверніться за медичною допомогою або до токсикологічного центру.
Зберігати при температурі 20–25 ℃ (68–77 ºF).
Застереження
iHerb прагне забезпечити точність зображень товарів та інформації про них, але для деяких змін, внесених виробником в упаковку та/або інгредієнти, може очікуватись оновлення на нашому сайті. Хоча іноді товари можуть надходити з альтернативною упаковкою, свіжість завжди гарантована. Рекомендуємо перед використанням ознайомитися з інформацією на етикетках, попередженнями та вказівками до всіх товарів, а не покладатися виключно на інформацію, надану iHerb. Цей вебсайт був перекладений за допомогою машинного перекладу для зручності клієнтів. iHerb не стверджує і не гарантує, що переклад є повним або безпомилковим, і iHerb не несе відповідальності за будь-які помилки або неточності в перекладі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B&D |
- Ціна: 1 252 ₴

