
Vicks, Sinex Severe, ультратонкий зволожувальний спрей, 15 мл (0,5 рідк. унції)
835 ₴
- В наявності
- Код: VKS-02326
Опис
- Оксиметазоліну гідрохлорид | Назальний протизапальний засіб
- Швидке усунення закладеності носових пазух і зниження тиску
- Ефективні випари Vicks
- Заспокійливе алое
- 12 годин
- Кришка з функцією захисту від дітей
Призначення: Тимчасово полегшує:
- Закладеність носа внаслідок застуди, сінної лихоманки або інших алергічних реакцій верхніх дихальних шляхів
- Закладеність носових пазух і тиск
Рекомендації із застосування
- Відкрито: Стисніть і поверніть ковпачок
- Натисніть, щоб закрити
Зніміть захисний ковпачок. Перед першим використанням заповніть помпу, сильно натиснувши на її край кілька разів. Тримайте контейнер великим пальцем біля основи, а насадкою — між першим і другим пальцями. Не нахиляючи голови, вставте насадку в ніздрю. Повністю натисніть на ободок, щільно рівномірно погладжуючи, і глибоко вдихніть.
| Для дорослих і дітей віком від 6 років (під наглядом дорослих) | 2–3 впорскування в кожну ніздрю не частіше ніж кожні 10–12 годин. Не приймати більше 2 доз протягом 24 годин. |
| Діти віком від 2 до 6 років | слід проконсультуватися з лікарем. |
| Дітям до 2 років | Не використовувати пов’язку: |
Інші інгредієнти
| Склад і призначення | |
| Активний інгредієнт | Призначення |
| Оксиметазоліну гідрохлорид 0,05 % | Назальний протизапальний засіб |
| Неактивні інгредієнти | |
| ацесульфам калію, алое, бензалконію хлорид, бензиловий спирт, безводна лимонна кислота, динатрію едетат, ароматизатор, полісорбат 80, очищена вода, цитрат натрію, сорбітол. | |
Попередження
Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо у вас є:
- Захворювання серця
- Захворювання щитовидної залози
- Діабет
- Високий кров’яний тиск
- Проблеми з сечовипусканням через збільшення передміхурової залози
Під час використання цього продукту:
- Не слід перевищувати рекомендовану дозу.
- Не використовуйте цей продукт більше 3 днів. Застосовувати тільки згідно з інструкцією. Часте або тривале використання може спричинити рецидив або погіршення закладеності носа.
- Може виникнути тимчасовий дискомфорт, як-от печіння, поколювання, чхання або збільшення виділень із носа.
- Використання цього контейнера кількома особами може поширити інфекцію.
Припиніть використання та зверніться до лікаря, якщо: Симптоми не зникають.
Перед використанням під час вагітності або грудного вигодовуванняпроконсультуйтеся з медичним працівником. Зберігати в недоступному для дітей місці. У разі проковтування негайно зверніться по медичну допомогу або до токсикологічного центру.
Температура не вище 25 °C.
Захист від відкриття. Герметична упаковка для вашого захисту.
Застереження
iHerb прагне забезпечити точність зображень товарів та інформації про них, але для деяких змін, внесених виробником в упаковку та/або інгредієнти, може очікуватись оновлення на нашому сайті. Хоча іноді товари можуть надходити з альтернативною упаковкою, свіжість завжди гарантована. Рекомендуємо перед використанням ознайомитися з інформацією на етикетках, попередженнями та вказівками до всіх товарів, а не покладатися виключно на інформацію, надану iHerb. Цей вебсайт був перекладений за допомогою машинного перекладу для зручності клієнтів. iHerb не стверджує і не гарантує, що переклад є повним або безпомилковим, і iHerb не несе відповідальності за будь-які помилки або неточності в перекладі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VICKS |
- Ціна: 835 ₴

